STEP IT Academy! Studiem din 1999. Educație computerizată de înaltă calitate pentru adulți și copii. Pregătim programatori, designeri și ingineri de rețea pentru o viitoare carieră în IT. Vă ajutăm să deprindeți abilități ce nu pot fi înlocuite de inteligența artificială. Pe lângă cunoștințele de profil, vă învățăm să elaborați proiecte reale, să rezolvați task-uri actuale lucrând în echipă dar și individual.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Lector specialitatea Rețele și Securitate Cibernetică

Part-time job

Informație despre locul vacant

De ce ne aleg?

Despre noi

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [email protected], cu mențiunea în subiectul mesajului „ Lector specialitatea Rețele și Securitate Cibernetică” sau la tel. 022-854-681, 022-854-682

Abilități necesare

Cunoștințe și experiențe practice într-unul din domeniile menționate mai jos:
1. Administrarea și configurarea Windows Server
2. DevOps: set de instrumente de bază
3. Python pentru administrarea rețelei
4. Virtualizare

Responsabilități

Cerințe față de candidați:
•  Experiență de lucru în domeniul IT
•  Abilități de comunicare: cunoașterea limbilor română și/sau rusă;
•  Preferabil, prezența certificatelor de la Cisco / Microsoft
•  Calități personale: organizare și inițiativă, flexibilitate, autocontrol, creativitate, capacitatea de a păstra atenția interlocutorului, discursul competent, capacitatea de a se exprima în mod clar și de a transmite cunoştinţe teoretice și practice;
•  Experienţa în predare va constitui un avantaj.

Oferim

Ce oferim :
•  Program de lucru part-time (posibilitatea de a avea orar flexibil și volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate);
•  Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
•  Clase echipate cu calculatoare moderne;
•  Metodă de predare perfecționată cu un program pas cu pas
•  Munca într-un mediu profesional și dinamic;
•  Salariu atractiv;
•  Colectiv prietenos.

Aplicați pentru postul de muncă

Trimiteți-ne contactele și CV-ul Dvs.

Trimis

Aplicația dvs. a fost trimisă cu succes, vă rugăm să așteptați un răspuns